Nový web o hře Fishao!

Po delší době jsme se rozhodli vytvořit zcela nový web, který je mimo jiné i v anglickém jazyce.

Odkaz na českou verzi je zde: NOVÝ WEB

Na co se můžete na novém webu těšit?

Opět samozřejmě nechybí herní okno s hrou, které lze jedním kliknutím přepnout na celou obrazovku.

V záložce Herb se také dozvíte, kde se Herb nachází a zda-li dává Ben minci. Nově po registraci a následném přihlášení můžete i vy zadat, kde se Herb nachází a zda Ben dává minci!

V záložce Fishdex se nacházejí VŠECHNY ryby, které ve Fishao jsou. Nově si můžete zaznamenat, které ryby již máte chycené, to však také pouze po přihlášení! Navíc ještě máme rozpracovaný filtr ryb, kde si budete jednotlivé ryby moci filtrovat podle oblastí, návnad a podobně.

Samozřejmě si můžete jednotlivou rybu rozkliknout a nově ji po přihlášení můžete komentovat! Můžete tak všem sdělit Vaše časy chycení, případně rekordy, či nás upozornit o nějaké změně.

V záložce Mapa najdete VŠECHNY oblasti ve hře a můžete je nově také komentovat! U každé oblasti se Vám navíc zobrazí, které ryby se v ní vyskytují.

Samozřejmě nechybí i návod a také rady jak získat mince zdarma. Také můžete kouknout na videa ze hry a inspirovat se.

NOVĚ budeme přidávat články! Tyto články můžete rozklinout a také komentovat! Budeme se snažit přidávat co nejvíce. Již nyní jsou nějaké publikovány.

Jak již bylo zmíněno, je možno se na web registrovat a tím získat po přihlášení spousty výhod.

Po přihlášení se Vám na hlavní stránce zobrazí dostupnosti, kde si kliknutím na tlačítka Nyní můžete zaznamenat, že jste právě sebrali mince za domem, zatočili kolem štěstí a také hráli Bobovu minihru. Po kliknutí se Vám zobrazí datum a čas, kdy se můžete opět zastavit pro mince, zatočit kolem a zahrát Bobovu minihru.

Po kliknutí na Vaše jméno vpravo vedle Odhlášení přejdete do nastavení, kde si můžete změnit obrázek, který se bude zobrazovat u Vašich komentářů. Případně si změnit heslo.

Spousty novinek a užitečných věcí do hry pro Vás ještě chystáme! Tak neváhejte a registrujte se na novém webu!