Little Rio

Nová oblast Little Rio už je chvíli dostupná ve hře. A s ní hned deset nových rybek. Jednohvězdičková Mbu Pufferfish, dvojhvězdičková Atlantic Needlefish, tříhvězdičkové Grass Carp a Mrigal Carp, čtyřhvězdičkové Bighead Carp, Black Ghost Knifefish, Black Sharkminnow a Senegal Bichir a pětihvězdičkové Gold Nugget Pleco a Piraíba Catfish.

Vstup do oblasti: K otevření jeskyně je třeba 8 hráčů, opřených současně o skálu v Rio Tropical. Vchod pak zůstane pár minut otevřený a zase se zavře. Pak je nutné opět otevřít stejným způsobem.

Palm Island

S příchodem nové hry od vývojářů Fishao, Mafia Battle spousta hráčů očekávalo, že se již Fishau vývojáři nebudou tak na plno věnovat. Ovšem pravda je jiná, tým byl zřejmě rozšířen a po spuštění Lost Valley přibude 1. června nová oblast s názvem Palm Island.

Oblast bude dostupná od 1. levelu, takže nemusí být smutný žádný hráč. Jedinou podmínkou pro zpřístupnění oblasti bude zaplatit 50 mincí a pak již můžete kdykoliv oblast navštívit. Začněte si tedy každý den odkládat jednu minci a 1. června budete v nové oblasti!

Záhada s klíčem

Chytání ryb v Lost Valley je v plném proudu a vy už se můžete těšit na další překvapení. Každý z Vás, kdo se dostal do Marshville přemýšlel nad tím jak se dostat ke klíči. S příchodem Lost Valley je tato záhada vyřešena. Jediné co musíte udělat, je pochytat všechny ryby v Lost Valley a získat tak odznak. Zde je kompletní návod:

Pochytejte všechny ryby z Lost Valley, zpřístupní se klíč.

Seberte klíč, odemkněte s ním dveře ve stromu a vstupte do nich.

Odstraní se kameny v Lost Valley a můžete chytat na jezeře s vodopádem, kde jsou další ryby. Navíc bude dostupná nová návnada, která bude stát 5 mincí za 25 návnad.

Lost Valley!

Nová oblast Lost Valley je již k dispozici od 125 levelu! Ptáte se, jak se dostat do této oblasti? Zde máte jedinečný návod:

Běžte do Marshville a promluvte si se Stevem, který Vám dá balíček pro Maveho.

Nyní běžte do Seagull Harbor a najděte Maveho, kterému předáte balíček od Steva.

Vraťte se zpátky do Marshville, kde si znovu promluvte se Stevem.

Chyťte nějakou 4 nebo 5 hvězdičkovou rybu, je jedno kde.

Běžte do Aquayama a jděte k Velké Čínské zdi, běžte k místu na obrázku a vstupte dovnitř a jděte pořád vlevo. Nyní můžete vstoupit do tunelu a dostat se do Lost Valley!

Aktualizace seznamů

Dnes proběhla aktualizace, která přinesla seznam, kde můžete vyhledat své přátele. Pomocí seznamu můžete s přáteli obchodovat, psát jim zprávy a podobně.

Další novinkou ve hře je seznam, kde si můžete prohlédnout různé žebříčky, například kdo chytil největší danou rybu a jak si v žebříčku stojíte vy. Však si vše důkladně prohlédněte sami.

Nová oblast Lost Valley?

Už jednou byl na oficiálních stránkách Fishao na facebooku publikován obrázek s dinosauří tématikou.

Ani tentokrát tomu není jinak a dokonce přibylo i jméno obrázku, což je Lost Valley.

Chystají vývojáři hry novou oblast do hry s tímto názvem a zapojí do hry nějakým způsobem dinosaury? Nebo se v této oblasti budou nacházet prehistorické ryby? A jaké budou podmínky k tomu, aby byla odemčena? To se zřejmě dozvíme v nejbližší době!

Přidána Red Bellied Pacu!

Další nová ryba se vnořila do našich vod Fishao, tentokráte se nejedná o Arowanu, ale je to Red Bellied Pacu!

Ryba se nachází v Rio Tropical a již byla chycena českým hráčem, konkrétně na larvy a v čase 01:55. Je to čtyřhvězdičková ryba, takže neváhejte a běžte ji ulovit i vy!

Tak už jsem se i já přidal mezi šťastné rybáře a ulovil ji v čase 16:11 na žížalu.

Nové Arowany

Jak už jste možná zaznamenali, do našeho vodního světa připluly další tři nové vzácné Arowany, kdo z Vás bude mít to štěstí a jako první uloví tyto trofejní kousky?

Arowany opět naleznete v Rio Tropical za domem, ovšem opět se Vám musí podařit je vychovat, takže hodně štěstí! Nové Arowany jsou:

Blue Malayan Arowana

Jardani Arowana

Platinum Golden Arowana

Turnaj update

Turnaje budou rozděleny do těchto úrovní:

Začátečníci - Level 1 - 10

Amatéři - Level 11 - 25

Pokročilí - Level 26 - 75

Experti - Level 76+

Turnaje nyní nebudou rozděleny podle světů. To znamená, že pokud se na turnaj přihlásí hráč s levelem 76+ z English 1 a hráč s levelem 76+ z Český 2, tak budou soutěžit ve stejném turnaji. Pokud bude turnaj plně obsazený, stále se můžete přihlásit, neboť bude automaticky vytvořen další.

Výkup věcí

Nyní již můžete prodat své použité věci, které již nepotřebujete jako například pruty, návnady, vzhledy a jiné.

Tyto nevyužívané věci od Vás vykoupí nový NPC Vasiliy, který pobíhá v Cool Mountain.

Tak neváhejte a běžte pozdravit Vasiliye, který má pro Vás každý den přichystanou jinou procentuální nabídku výkupu.

Nová záhadná oblast?

Tento obrázek byl zvěřejněn na Facebookových stránkách.

Že by se objevila nová oblast? A k tomu navíc z dávné minulosti, kde by jsme měli možnost chytat pravěké ryby? Nechme se překvapit co autoři Fishao chystají!