Online hra Fishao

Máte odvahu soupeřit proti zkušeným rybářům ve světě FISHAO? Pokuste se chytit přes 600 různých druhů ryb. Ryby na Vás čekají v různých odemknutelných krajinách a turnajích, jenž jsou inspirované skutečným prostředím na Zemi. Upravujte si vzhled vaší postavy, nakupujte vybavení k lovu, komunikujte s ostatními rybáři z celého světa, pomáhejte si, seznamte se s novými přáteli, porazte ostatní v turnajích, vybavte si svůj vlastní domov, snažte se vychovat nové ryby, ukažte všem, že jste nejlepší rybář v online hře Fishao. Je pro Vás připraveno spousta příležitostí!

Staňte se nejúspěšnějším rybářem online hry Fishao. V tomto barevném světě stačí pouze zvolit správnou návnadu a udici. Je pro Vás přichystaný český tutoriál, který Vám vysvětlí co a jak. Váš dědeček Vás bude provázet celou hrou a získáte od něj spoustu odměn, to samé platí o námořníkovi Herbovi. Proč ještě marníte čas? Hra nabízí již 5 českých serverů a mnoho českých rybářů. Hrajte FISHAO!

Připojte se ke komunitě hráčů v barevném světě Fishao ještě dnes! Jediné, co musíte udělat, je zdarma se zaregistrovat. Pak už jen stačí zvolit správnou nástrahu a vybrat si svůj prut a jít na lov! Hrajte online hru Fishao!

Mnoho online hráčů přechází od středověkých válečných online her, jako je Goodgame Empire, Travian, Forge of Empires právě k této úspěšné sportovní hře Fishao! Spousta z Vás už určitě vlastnilo svou farmu, zoo či válčilo, ale už jste vlastnili svůj dům s jezírkem? Vyzkoušejte to sami ihned!

Ovládání je jednoduché, stačí pouze šipkami přijít k vodě, postavit se čelem a kurzorem myši vybrat oblast, kam nahodíte návnadu.

Zde na stránkách se dozvíte, kde naleznete námořníka Herba, kde se vyskytují některé ryby a jak je chytíte, jak získáte fish mince zdarma a spoustu dalších rad a tipů.

Fishao
Fishao
Fishao

Tipy a rady pro začátečníky

Snažte se vždy nalézt Herba, který Vám zadá úkol, za který dostanete vždy zajímavé ceny. Kde se aktuálně nachází Herb naleznete zde.

Rady a tipy, jak a kde chytit některé ryby, po případě informace o rybách naleznete zde.

Každý týden najděte Boba v Rio Tropical a zahrajte si jeho minihru, můžete získat až 10 mincí.

Choďte za svůj dům v Rio Tropical, máte tam strom, na kterém Vám každý den vyrostou mince a fishměna.

K odemknutí oblasti Lucky Raft je zapotřebí provést nějakou platbu ve hře. Tím si odemknete oblast, kde se nachází kolo štěstí, kde můžete každých 24 hodin vyhrát skvělé ceny!

Vylepšujte svůj vlasec, dovolí Vám to chytat větší ryby, samotný prut bez kvalitního vlasce na velké ryby nestačí.

Neutrácejte fishmince za zbytečnosti, mohli by Vám v pozdější fázi hry chybět.

Pokud chcete sbírat mušle, běžte na server s malým počtem lidí. Zajistíte si tím větší šanci k sebrání mušle.

Fishao
Fishao
Fishao

Důležité budovy

Market pro prodej ryb naleznete v Pinheira Beach.

Mušle od Vás vykoupí slečna v Cool Mountain.

Svůj dům a domov přátel naleznete v Rio Tropical.

Boba navštivte v Rio Tropical, zahrajete si s ním skvělou minihru o mince.

Pro těsto si můžete dojít do pekárny v Laketown.

Pstruží farma se nachází rovněž v Laketown.