Mince

Jak můžete získat mince zdarma? To se dozvíte v tomto článku! Povíme si něco o úvodním tutoriálu, přes Bobovu minihru, námořníka Herba, dědečka, turnaje, strom za domem až po Lucky Raft.

Jak můžete získat mince zdarma?

Začněme od začátku. První věc, kterou by jste měli udělat je dokončit všechny etapy úvodního tutoriálu. Dostanete 10 fish mincí zdarma. Zde jsou užitečné rady:

Bobova minihra

Ujistěte se, že jste navštívili Boba v Rio Tropical. Když si s ním promluvíte, začne Vám minihra, ve které můžete posbírat až 10 fish mincí na zemi. Hra je však časově omezena. Hra je k dispozici vždy jednou týdně.

Herb

Tento malý námořník je každý den v jiné oblasti a nabízí Vám úkol, kdy mu máte chytit určitý počet ryb. On Vás za to odmění 2 - 4 fish mincemi zdarma.

Dědeček

Dědeček je postava ve hře, která Vás bude provázet celou hrou a bude Vám za splněné úkoly také občas dávat mince. Takže se snažte, ať je na vás dědeček pyšný!

Turnaje

V tunajích máte největší potenciál k získání mincí. Čím více hráčů v turnaji bude, tím více mincí můžete získat. Ceny jsou založeny na celkovém vstupní poplatku pro všechny hráče (5 mincí na hráče). Vítěz získává 35%, 2. místo 25%, 3. místo 15% z celkového vstupního poplatku. Řekněme, že do turnaje se přihlásilo 20 soutěžících, to znamená, že první cena je 35 fish mincí.

Strom za domem

Strom za domem v Rio Tropical Vám od prvního vylepšení začne produkovat jednu fishminci každých 24 hodin, k tomu přidá i nějakou fish měnu. Čím větší úroveň stromu budete mít, tím větší odměna na Vás každý den bude čekat. Na úrovni 20 to je dokonce 6 mincí a 1000 fish měny.

Lucky Raft

Pokud provedete ve hře jakoukoliv platbu, odemkne se Vám oblast Lucky Raft, kde na Vás čeká kolo štěstí. Na kole štěstí můžete vyhrát i fish mince! Kolo štěstí je k dispozici každý den jednou zdarma.

Fishao Mince