Penízkový strom

Fishao Penízkový strom

V Rio Tropical za domem má každý hráč penízkový strom. Od prvního vylepšení strom začne produkovat jednu fishminci a padesát měny každých 24 hodin. V tabulce v tomto článku se dozvíte, kolik mincí a měny dostanete na určitém vylepšení.

Ovoce na Palm Island

Fishao Ovoce na Palm Island

Na ostrově Palm Island jsou různé druhy ovoce. U Jahni (postava v turbanu) lze slisovat 3 různé druhy. Výsledkem je energetický ovocný nápoj, který Vám dá minimálně 3 extra energie. Různé kombinace dávají různé odměny. Za rozdrcení všech druhů hráč dostane ovocný odznak. Existuje 729 možností, jakou trojici plodů dát do drtiče. Každopádně pokaždé dostane hráč odměnu.

Návod

Fishao Návod

Nevíte si s něčím rady nebo Vám není něco jasné? Zde jistě najdete odpověď na všechny Vaše dotazy. Najdete zde spoustu užitečných tipů a rad, které Vám pomohou v začátcích hry i pokročilejší fázi.

Mince

Fishao Mince

Jak můžete získat mince zdarma? To se dozvíte v tomto článku! Povíme si něco o úvodním tutoriálu, přes Bobovu minihru, námořníka Herba, dědečka, turnaje, strom za domem až po Lucky Raft.

Ban

Fishao Ban

V tomto článku se dozvíte důvody k udělení Banu ve hře a délku trvání. Tyto tresty se vztahují na každého hráče, nerozhoduje zda je hráč 10 level nebo 120 level. Chovejte se slušně, nikoho neobtěžujte a nesnažte se podvádět.